Busy do Belgii - Biała Podlaska

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się przewozami międzynarodowymi na trasie Polska – Belgia – Polska. Jednym z najważniejszych miast, z których wyruszają nasze busy do Belgii jest Biała Podlaska. 

To właśnie z Białej Podlaskiej do Belgii przewozimy w każdy wtorek i piątek pasażerów, którzy wybrali podróż busem jako jedną z najbardziej komfortowych opcji wyjazdu za granice. 

Do obszaru Belgii leżącego w zasięgu przewozów międzynarodowych Jogibus należą trzy belgijskie prowincje. Są to kolejno Antwerpia, Limburgia i Liège. Docieramy między innymi do Hasselt, Malmedy, Spa, Verviers, Liège, Sint-Truiden, Herentals, Antwerp i Turnhout. 

Oferujemy przewozy z adresu pod adres. Bezpiecznie, ekspresowo i komfortowo.

Busy Belgia - Biała Podlaska

Przewozy z Belgii do Białej Podlaskiej odbywają się w soboty i środy. Podobnie jak w przypadku wyjazdu z Polski każdy z naszych klientów jest odbierany spod drzwi belgijskiego adresu zamieszkania i dowożony bezpiecznie pod dowolny adres w Białej Podlaskiej.

Busy Biała Podlaska – Belgia
Busy Belgia – Biała Podlaska
  • wtorki
  • piątki
  • środy
  • soboty
Przybliżone godziny wyjazdu z Białej Podlaskiej: 730 – 830
Możliwość indywidualnego terminu wyjazdu dla grup (min. 6 osób)

Zarezerwuj busa do Belgii

Busy z Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego

Organizujemy przewozy z Białej Podlaskiej ale także z innych miejscowości powiatu bialskiego dlatego jeśli mieszkasz na obszarze wspominanego powiatu i szukasz dobrego przewoźnika to nasza oferta przewozów busami do Belgii jest skierowana również do Ciebie.

Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznej lub skorzystania z formularza rezerwacji.

mapa przewozów do Belgii