Busy do Belgii - Radom

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się przewozami międzynarodowymi na trasie Polska – Belgia – Polska. Jednym z kluczowych miast, z których wyruszają nasze busy do Belgii jest Radom. 

To właśnie z Radomia do Belgii przewozimy w każdy wtorek i piątek pasażerów, którzy wybrali podróż busem jako jedną z najbardziej komfortowych opcji wyjazdu za granice. 

Do obszaru Belgii leżącego w zasięgu przewozów międzynarodowych Jogibus należą trzy belgijskie prowincje. Są to kolejno Antwerpia, Limburgia i Liège. Docieramy między innymi do Hasselt, Malmedy, Spa, Verviers, Liège, Sint-Truiden, Herentals, Antwerp i Turnhout. 

Oferujemy przewozy z adresu pod adres. Bezpiecznie, ekspresowo i komfortowo.

Busy Belgia - Radom

Przewozy z Belgii do Radomia odbywają się w soboty i środy. Podobnie jak w przypadku wyjazdu z Polski każdy z naszych klientów jest odbierany spod drzwi belgijskiego adresu zamieszkania i dowożony bezpiecznie pod dowolny adres w Radomiu.

Busy do Belgii z Radomia
Busy z Belgii do Radomia
  • wtorki
  • piątki
  • środy
  • soboty
Przybliżone godziny wyjazdu z Radomia i okolic: 1000 – 1100
Możliwość indywidualnego terminu wyjazdu dla grup (min. 6 osób)

Zarezerwuj busa do Belgii

Busy z Radomia i okolic

Organizujemy przewozy z Radomia oraz okolicznych miejscowości. Jeśli mieszkasz w miejscowości położonej niedaleko i szukasz dobrego przewoźnika to nasza oferta przewozów busami do Belgii jest skierowana również do Ciebie.

Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznej lub skorzystania z formularza rezerwacji.

mapa przewozów do Belgii