Busy do Holandii - Łódź

Łódź jest trzecim pod względem ludności miastem w Polsce i to właśnie z między innymi z Łodzi kursują nasz busy do Holandii. W każdy wtorek i piątek odbieramy pasażerów chcących bezproblemowo dostać się z Łodzi do kraju tulipanów i wiatraków. 

Busy z Łodzi do Holandii wyjeżdżają około południa. Przewozy realizujemy ośmioosobowymi, wygodnymi i zawsze czystymi busami.

Jeździmy po całej Holandii a głównymi miastami, do których trafiamy są Amsterdam, Haga, Rotterdam, Venlo, Roermond, Weert, Maastricht, Kerkrade, Sittard, Eindhoven, Helmond, Deurne, Venray, Valkenswaard, Best, Oss,Tilburg, Breda, Roosendaal, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Enschede, Hengelo, Almelo, Zwolle, Almere, Amersfoort, Utrecht, Lejda, Alkmaar, Hoorn, Dodrecht, Bergen op Zoom, Goes, Terneuzen, Middelburg, Vlissingen, Heist.

W środę i sobotę nasze busy rozpoczynają kursy powrotne z Holandii do Łodzi. Tak jak w przypadku wyjazdów z Polski za granicę tak i w przypadku powrotu do kraju pasażerowie są zabierani ze wskazanego adresu i dowożeni bezpiecznie pod adres docelowy. 

Busy do Holandii z Łodzi
Busy z Holandii do Łodzi
  • wtorki
  • piątki
  • środy
  • soboty
Przybliżone godziny wyjazdu z Łodzi i okolic: 1200 – 1300
Możliwość indywidualnego terminu wyjazdu dla grup (min. 6 osób)

Zarezerwuj busa do Holandii

Łódź i okolice

Kursujemy z Łodzi ale nie tylko z niej.  Obsługujemy również okoliczne miasta, miasteczka i wsie. Jeżeli więc mieszkasz w okolicy możesz być pewien, że ta oferta jest skierowana również do Ciebie.

Zapraszamy do skorzystania z formularza rezerwacyjnego w celu zamówienia busa do Holandii. Rezerwacji można dokonać również dzwoniąc pod jeden z numerów podanych na stronie bądź pisząc do nas wiadomość na naszym oficjalnym profilu facebook’owym.

mapa busów Polska - Holandia