Busy do Holandii - Lublin

Oferujemy najwyższej jakości usługi międzynarodowego transportu osób i paczek na trasie Lublin – Holandia – Lublin. Przewozy realizujemy wygodnymi, dużymi busami wyposażonymi w klimatyzację, TV oraz wygodne regulowane fotele.

Busy do Holandii z Lublina wyjeżdżają w każdy wtorek i piątek. Każdy pasażer odbierany jest z miejsca zamieszkania i dowożony pod wskazany adres w Holandii.

Kursujemy po całym obszarze Holandii. Obsługujemy między innymi takie miasta jak: Amsterdam, Haga, Rotterdam, Venlo, Roermond, Weert, Maastricht, Kerkrade, Sittard, Eindhoven, Helmond, Deurne, Venray, Valkenswaard, Best, Oss,Tilburg, Breda, Roosendaal, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Enschede, Hengelo, Almelo, Zwolle, Almere, Amersfoort, Utrecht, Lejda, Alkmaar, Hoorn, Dodrecht, Bergen op Zoom, Goes, Terneuzen, Middelburg, Vlissingen, Heist. 

Busy z Holandii do Lublina kursują w środy i soboty. Zasady odbioru i dowozu pasażerów są identyczne jak w przypadku przewozów z Lublina do Holandii. Każdego klienta odbieramy z adresu i dowozimy pod adres.

Trasy przejazdów układamy w taki sposób by podróż trwała jak najkrócej.

 

Busy z Lublina do Holandii
Busy z Holandii do Lublina
  • wtorki
  • piątki
  • środy
  • soboty
Przybliżone godziny wyjazdu z Lublina i okolic: 800 – 900
Możliwość indywidualnego terminu wyjazdu dla grup (min. 6 osób)

Zarezerwuj busa do Holandii

Przewozy z adresu pod adres

Lublin jest ważnym punktem na trasach przewozów do Holandii. Kursujemy również z innych miejscowość województwa lubelskiego. Jeżeli mieszkasz na Lubelszczyźnie nasza oferta jest skierowana również do Ciebie. 

Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy składania rezerwacji przynajmniej na tydzień przed planowanym wyjazdem.  

mapa busów Polska - Holandia