Busy do Holandii - Warszawa

Organizujemy przewozy busami do Holandii z Warszawy. Wyjazdy za granicę odbywają się w każdy wtorek i piątek. Każdy nasz klient odbierany jest ze wskazanego adresu w Warszawie i dowożony pod wskazany adres w Holandii.

Obsługujemy cały obszar Królestwa Niderlandów. Kursujemy między innymi do takich miast jak Amsterdam, Haga, Rotterdam, Venlo, Roermond, Weert, Maastricht, Kerkrade, Sittard, Eindhoven, Helmond, Deurne, Venray, Valkenswaard, Best, Oss,Tilburg, Breda, Roosendaal, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Enschede, Hengelo, Almelo, Zwolle, Almere, Amersfoort, Utrecht, Lejda, Alkmaar, Hoorn, Dodrecht, Bergen op Zoom, Goes, Terneuzen, Middelburg, Vlissingen, Heist.

Przewozy z Warszawy do Holandii realizujemy wygodnymi ośmioosobowymi busami wyposażonymi w klimatyzację, TV i wygodne fotele. 

W każdą środę i sobotę odbywają się kursy powrotne z Holandii do Warszawy. Podobnie jak w przypadku wyjazdów za granicę pasażerów odbieramy z adresu i pod adres docelowy dowozimy.

 

Busy do Holandii z Warszawy
Busy z Holandii do Warszawy
  • wtorki
  • piątki
  • środy
  • soboty
Przybliżone godziny wyjazdu z Warszawy: 1030 – 1130
Możliwość indywidualnego terminu wyjazdu dla grup (min. 6 osób)

Zarezerwuj busa do Holandii

Warszawa i okoliczne miejscowości

Kursujemy z Warszawy i okolicznych miejscowości. Jeśli mieszkasz w promieniu 20 km od stolicy możesz być pewien, że do Ciebie również kierowana jest nasza oferta przewozu osób i paczek.

Zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznej lub skorzystania z formularza rezerwacyjnego. Liczba miejsc jest ograniczona. Zalecamy rezerwacje z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem. 

mapa busów Polska - Holandia