Busy do Niemiec - Piotrków Trybunalski

Oferta przewozów międzynarodowych Jogibus obejmuje busy z Piotrkowa Trybunalskiego do Niemiec. Kursy za granicę organizowane są dwa razy w tygodniu – w piątek i wtorek. Piotrków Trybunalski jest jednym z priorytetowych miast objętych zasięgiem naszego działania.

Pasażerów z tego miasta zabieramy z adresu podanego podczas składania rezerwacji i dowozimy pod wskazany adres w Niemczech. Trasy przejazdów busów układamy tak by każdy z naszych pasażerów dotarł na miejsce w możliwie krótkim czasie.

Kursujemy do Berlina, Bremy, Hannoveru, Kolonii, Bielefeld, Duisburga, Dortmundu, Bonn i wielu innych większych lub mniejszych niemieckich miast, miasteczek i wsi. Mapka orientacyjnego zasięgu przewozów na trasie Polska – Niemcy znajduje się na dole strony.

Warto również wspomnieć, że poza przewozem za granicę organizujemy również kursy powrotne z Niemiec do Polski. Takie przejazdy odbywają się co środę i sobotę. 

Zamów busa już dziś i spij spokojnie. My zajmiemy się resztą.

Przewozy do Niemiec z Piotrkowa
Przewozy z Niemiec do Piotrkowa
  • wtorki
  • piątki
  • środy
  • soboty
Przybliżone godziny wyjazdu z Piotrkowa Trybunalskiego: 1200 – 1300
Możliwość indywidualnego terminu wyjazdu dla grup (min. 6 osób)

Zarezerwuj busa do Niemiec

Przewozy z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic

Drugim pod względem wielkości miastem województwa łódzkie jest Piotrków Trybunalskie jednak nie tylko z Piotrkowa kursujemy do Niemiec. Jeśli mieszkasz w Sulejowie, Wolborzu czy Tuszynie lub w nawet najmniejszej miejscowości w tych okolicach oferta Jogibus skierowana jest również do Ciebie.

Jako że liczba miejsc w naszych busach jest ograniczona zachęcamy do rychłego składania rezerwacji w dowolnej wybranej przez Ciebie formie. Skontaktuj się z nami a na pewno się odezwiemy. 

mapa busów z Polski do Niemiec