Busy do Niemiec - Lublin

Lublin – położone nad Bystrzycą miasto będące stolicą województwa lubelskiego. To między innymi właśnie z Lublina kursują nasze busy do Niemiec

Jeśli więc szukasz przewoźnika, który bezproblemowo dostarczy Cię spod wskazanego adresu w Lublinie pod adres docelowy w Niemczech nasza oferta jest dla Ciebie. Niezależnie czy mieszkasz na Bronowicach, Abramowicach, Dziesiątej, Wrotkowie, Felinie, Kalinowszczyźnie, Sławinku, Sławinie, Węglinie, Śródmieściu czy na innej dzielnicy Koziego Grodu zabierzemy się spod drzwi i dowieziemy pod wskazany adres w za granicą.

Zasięg naszych busów z Lublina do Niemiec sięga środkowych i częściowo północnych landów naszego zachodniego sąsiada. Kursujemy między innymi do Berlina, Magdeburga, Kolonii, Bremy, Duisburga, Dortmundu, Aachen, Bonn i Bielefeld. Zasadniczo docieramy do Brandenburgii, Saksonii Anhalt, Saksonii Dolnej oraz północnej części Hesji i Turyngii.    

Przewozy realizujemy wygodnymi pojazdami czołowych producentów wyposażonymi w klimatyzację, ekran LCD i komfortowe regulowane fotele. Zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznej bądź skorzystania z formularza kontaktowego. Istnieje również możliwość zarezerwowania miejsca poprzez kontakt z nami na profilu facebookowym.

Busy do Niemiec z Lublina
Busy z Niemiec do Lublina
  • wtorki
  • piątki
  • środy
  • soboty
Orientacyjne godziny wyjazdu z Lublina i okolic: 800 – 900
Możliwość indywidualnego terminu wyjazdu dla grup (min. 6 osób)

Rezerwacja:

Przewozy z adresu pod adres

Z Lublina wyjeżdżamy w godzinach porannych. Każdy pasażer może zabrać ze sobą dwie duże torby podróżne oraz bagaż podręczny. W przypadku konieczności zabrania większej ilości bagaży prosimy o taką informację przy składaniu rezerwacji.

Rezerwacji można dokonać na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny pod jednym z numerów podanych na stronie. Drugim sposobem prawidłowe wypełnienie formularza kontaktowego. Kolejną możliwością jaką Państwu udostępniamy jest wysłanie do nas wiadomości email lub napisanie do nas na naszym oficjalnym profilu facebookowym. 

mapa busów z Polski do Niemiec