Busy do Niemiec - Sochaczew

Oferujemy bezpieczne przewozy osób i paczek na trasie Polska – Niemcy. Jednym z kluczowych miast, z których kursują nasze busy do Niemiec jest Sochaczew.

W każdy wtorek i piątek zabieramy pasażerów z Sochaczewa by szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach dowieźć każdego z nich do docelowej miejscowości w Niemczech.

Klientów odbieramy z adresu i dowozimy pod adres. Oznacza to, że rezerwując miejsce w jednym z naszych busów zyskujesz gwarancję odbioru z Twojego miejsca zamieszkania i dowozu pod konkretny adres za granicą.

Obsługujemy środkowe i częściowo północne Niemcy. Do miast leżących w zasięgu naszych usług zaliczymy między innymi Berlin, Magdeburg, Osnabrück, Bremen, Düsseldorf, Bielefeld, Hannover, Münster, Oldenburg, Duisburg, Dortmund, Essen, Köln, Aachen, Siegen i Bonn. To oczywiście nie wszystkie niemieckie miejscowości, do których docieramy z Sochaczewa. Jeśli jednak mieszkasz w okolicach jednego z wyżej wymienionych miast szansa na to, że kursujemy również do Twojej miejscowości jest bardzo duża.

Busy z Niemiec do Sochaczewa

W każdą środę i sobotę organizujemy kursy powrotne z Niemiec do Sochaczewa. Realizacja przewozu wygląda bardzo podobnie jak w przypadku wyjazdów do Niemiec. Każdy pasażer może liczyć na to, że zostanie odebrany spod wskazanego adresu w Niemczech i pod wskazany adres w Sochaczewie dowieziony.

Przewozy do Niemiec z Sochaczewa
Przewozy z Niemiec do Sochaczewa
  • wtorki
  • piątki
  • środy
  • soboty
Przybliżone godziny wyjazdu z Sochaczewa i okolic: 1100 – 1200
Możliwość indywidualnego terminu wyjazdu dla grup (min. 6 osób)

Zarezerwuj busa do Niemiec

Sochaczew i powiat sochaczewski

Obsługujemy klientów z Sochaczewa oraz innych miejscowości powiatu sochaczewskiego. Jeśli więc mieszkasz w mniejszej miejscowości wspomnianego powiatu nasza oferta jest również dla Ciebie.

Zapraszamy do składania rezerwacji. Możesz to zrobić dzwoniąc pod jeden z numerów podanych na stronie, korzystając z formularza rezerwacji lub kontaktując się z nami za pomocą oficjalnego profilu Jogibus na facebook’u.

mapa busów z Polski do Niemiec