Busy do Niemiec - Bełchatów

Oferujemy bezpieczne przewozy osób i paczek na trasie Polska – Niemcy. Jednym z miast, z których wyjeżdżają nasze busy do Niemiec jest Bełchatów.

W każdy wtorek i piątek zabieramy pasażerów z Bełchatowa by szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach dowieźć każdego z nich do docelowej miejscowości w Niemczech.

Klientów odbieramy z adresu i dowozimy pod adres. Oznacza to, że rezerwując miejsce w jednym z naszych busów zyskujesz gwarancję odbioru z Twojego miejsca zamieszkania i dowozu pod konkretny adres za granicą.

Obsługujemy środkowe i częściowo północne Niemcy. Do miast leżących w zasięgu naszych usług zaliczymy między innymi Berlin, Magdeburg, Osnabrück, Bremen, Düsseldorf, Bielefeld, Hannover, Münster, Oldenburg, Duisburg, Dortmund, Essen, Köln, Aachen, Siegen i Bonn. To oczywiście nie wszystkie niemieckie miejscowości, do których docieramy z Polski. Jeśli jednak mieszkasz w okolicach jednego z wyżej wymienionych miast szansa na to, że kursujemy również do Twojej miejscowości jest bardzo duża.

Busy Niemcy - Bełchatów

W każdą środę i sobotę organizujemy kursy powrotne z Niemiec do Bełchatowa. Realizacja przewozu wygląda bardzo podobnie jak w przypadku wyjazdów do Niemiec. Każdy pasażer może liczyć na to, że zostanie odebrany spod wskazanego adresu w Niemczech i pod wskazany adres w Polsce dowieziony.

Zarezerwuj busa do Niemiec

Bełchatów i powiat bełchatowski

Obsługujemy pasażerów z Bełchatowa oraz innych okolicznych miejscowości.  Jeśli więc mieszkasz w promieniu kilkunastu kilometrów od Bełchatowa nasza oferta jest również dla Ciebie.

Zapraszamy do składania rezerwacji. Możesz to zrobić dzwoniąc pod jeden z numerów podanych na stronie, korzystając z formularza rezerwacji lub kontaktując się z nami za pomocą oficjalnego profilu Jogibus na facebook’u.