Busy Niemcy Polska - lubelskie

W każdą środę i sobotę wyruszamy busami z Niemiec do Polski. Jednym z trzech województw, do których docieramy w Polsce jest lubelskie.

Działamy na zasadzie door-to-door. Zabieramy Cię spod drzwi i dowozimy pod drzwi. Zawsze sprawnym technicznie, czystym busem, którym kieruje wypoczęty profesjonalny i miły kierowca.

Busy Niemcy – Polska to wyjazdy ze środkowych i częściowo północnych niemieckich landów do województwa lubelskiego. Kursujemy między innymi z Berlina, Poczdamu, Magdeburga, Hanoweru, Wolfsburga, Bremy, Bielefeld, Dortmundu, Essen, Dusseldorfu, Duisburga, Koloni, Bonn i Aachen. 

Bus jadący na trasie Niemcy – Polska (woj. lubelskie) dociera między innymi do takich miast jak Lublin, Chełm, Biała Podlaska, Łuków, Puławy, Lubartów, Łęczna, Międzyrzec Podlaski, Parczew, Radzyń Podlaski, Świdnik i Włodawa.

To oczywiście nie wszystkie miejscowości zarówno niemieckie jak i polskie, do których docierają nasze busy. Jeśli jednak mieszkasz w okolicy wymienionych miast możesz śmiało skorzystać z naszych usług przewozu osób i paczek z Niemiec do Polski. 

Sprawdź również naszą ofertę na busy do Niemiec – lubelskie