Busy Niemcy Polska - mazowieckie

Oferujemy Państwu ekspresowe, tanie i bezpieczne przewozy z Niemiec do województwa mazowieckiego. Busy Niemcy – Polska (woj. mazowieckie) kursują w każdą środę i sobotę. Godzina wyjazdu z Niemiec uzależniona jest od miejscowości, z której chcą Państwo podróżować.

Każdy nasz klient może liczyć na odbiór z adresu i dowóz pod adres oraz pomoc naszych wykwalifikowanych i zawsze życzliwych kierowców.

Oferujemy przewozy z centralnych niemieckich landów takich jak Brandenburgia, Saksonia-Anhalt, Dolna Saksonia oraz częściowo Hesja i Turyngia. Kursujemy między innymi z Berlina, Poczdamu, Magdeburga, Hanoweru, Wolfsburga, Bremy, Bielefeld, Dortmundu, Essen, Dusseldorfu, Duisburga, Koloni, Bonn i Aachen. 

Nasze busy jadąc z Niemiec do Polski docierają do województwa mazowieckiego a na trasach przejazdów mają między innymi takie miasta jak Warszawa, Radom, Siedlce, Sokołów Podlaski, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Sochaczew i Żyrardów.

To oczywiście nie wszystkie niemieckie i polskie miasta w województwie mazowieckim, do których kursują nasze busy. Jeśli jednak mieszkasz w okolicy wymienionych miejscowości możesz spokojnie rezerwować miejsce w jednym z naszych busów.

Sprawdź również naszą ofertę na busy do Niemiec – mazowieckie