Busy Holandia Polska - lubelskie

Naszą specjalnością są przewozy osób i paczek na trasie Holandia – Polska. Jednym z obsługiwanych przez nas regionów jest województwo lubelskie, do którego każdej środy i soboty wysyłamy nasze busy z Holandii.

Przewozy z Holandii

Jeśli chodzi o obszar Holandii, z którego kursujemy do województwa lubelskiego sprawa jest prosta – pasażerów zabieramy z dowolnej miejscowości położonej na terenie Królestwa Niderlandów. Przewozy organizujemy zarówno z d największych holenderskich miast jak Amsterdam, Haga, Rotterdam, Utrecht czy Eindhoven przez mniejsze miasta i miasteczka po najmniejsze wioski. 

Busy do Polski - woj. lubelskie

Jeśli chodzi o busy z Holandii do lubelskiego sprawa przedstawia się następująco. Obsługujemy niemalże całą Lubelszczyznę. Wyjątek stanowią południowe powiaty województwa. Podobnie jak w przypadku Holandii zakres naszych usług obejmuje duże miasta jak Lublin, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Łuków, mniejsze miasta jak Łęczna, Lubartów, Międzyrzec Podlaski, Parczew, Radzyń Podlaski, Świdnik, Włodawa oraz mniejsze miejscowości gminne i wsie leżące nieopodal wyżej wymienionych miast. 

Bezpiecznie, ekspresowo i komfortowo

Wybierając podróż z Jogibus wybierasz wygodę, pewność zrealizowania przewozy, ekspresowy czas przejazdu i bezpieczeństwo. Każdego pasażera odbieramy z adresu i dowozimy pod wskazany adres. 

Zapraszamy do składania rezerwacji.

Sprawdź również naszą ofertę na busy do Holandii – lubelskie