Busy Holandia Polska - mazowieckie

Jeśli szukasz formy przewozowej, która bezpiecznie dowiezie Cię z Holandii do Polski i planujesz dotrzeć do miejscowości w województwie mazowieckim nasza oferta jest dla Ciebie. Dwa razy w tygodniu (środa i sobota) organizujemy ekspresowe przewozy busami z Holandii do województwa mazowieckiego.

Przewozy z Holandii do Polski

Kursujemy po całej Holandii więc możesz na nas liczyć niezależnie od tego z jakiej holenderskiej miejscowości chcesz podróżować do Polski. 

Mazowieckie

Mazowsze stanowi ważny punkt na mapie przewozów międzynarodowych Jogibus. To właśnie do województwa mazowieckiego docierają busy wyjeżdżające w każdą środę i sobotę z Holandii. Obsługujemy centralną i południową część tego regionu. Na trasach przejazdów znajdują się zarówno największe miasta Mazowsza jak Warszawa, Radom czy Siedlce jak i mniejsze miasta, miasteczka i wsie. 

Bezpiecznie, ekspresowo i komfortowo

Stawiamy na bezpieczeństwo, komfort pasażera i jakość wykonanej usługi dlatego przewozy realizujemy wygodnymi ośmioosobowymi busami a trasy układamy tak by każdy z naszych pasażerów był w miejscu docelowym jak najszybciej.

Sprawdź również naszą ofertę na busy do Holandii – mazowieckie