Busy do Holandii - Biała Podlaska

Biała Podlaska jest jednym z pierwszych miast na trasie międzynarodowych przewozów z Polski do Holandii. W każdy wtorek i piątek nasze busy z Białej Podlaskiej do Holandii zabierają pasażerów z miejsca ich zamieszkania by już w środę w godzinach porannych dostarczyć każdego z ich bezpiecznie na miejsce. 

Docieramy do każdej holenderskiej miejscowości. Dojedziesz z nami do największych miast jak Haga, Amsterdam, Utrecht, Eindhoven ale także do mniejszych miast i miejscowości wiejskich. 

Przewozy z Białej Podlaskiej do Holandii realizujemy wygodnymi busami znanym marek. Nasze pojazdy są zawsze czyste, sprawne technicznie i dobrze wyposażone. Kursujemy możliwie najkrótszymi trasami.

W każdą środę i sobotę odbywają się przewozy powrotne do Polski na trasie Holandia – Biała Podlaska. Podobnie jak w przypadku wyjazdu za granicę każdy pasażer jest odbierany ze wskazanego podczas składania rezerwacji adresu i dowożony pod docelowy adres.

Zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznej lub skorzystania z formularza kontaktowego. 

 

Zarezerwuj busa do Holandii

Przewozy z adresu pod adres

Kursujemy z Białej Podlaskiej i jej okolic. Jeżeli mieszkasz nieopodal ta oferta skierowana jest również do Ciebie. 

Rezerwację możesz złożyć telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego, pisząc do nas e-maila lub kontaktując się z nami poprzez nasz oficjalny profil na facebook’u