Busy do Niemiec z Łodzi

Łódź – trzecie pod względem ludności miasto w Polsce. To właśnie z Łodzi w każdy wtorek i piątek kursują nasze busy do Niemiec.

Wielu z Was zdecydowało się na wyjazd za granicę w celach zarobkowych. Duża część z Was wybiera busy jako najwygodniejszą formę transportu za granicę. Nie tylko do pracy ale również w celach turystycznych. 

My jako przewoźnik międzynarodowy wychodzimy na przeciw oczekiwaniom osób chcących podróżować za granicę w dobrych warunkach i bezpiecznie. Dlatego realizujemy połączenia busami z Łodzi do Niemiec gwarantując pasażerom odbiór z adresu i dowóz pod adres. Wszystko to z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i w pełnym komforcie.

Tak więc jeśli również wybrałeś już środek transportu i znalazłeś się na tej stronie szukając przewozu na trasie Łódź – Niemcy nasza oferta jest jak najbardziej dla Ciebie.

Jeździmy do miejscowości ulokowanych w środkowych i północnych niemieckich landach. Docieramy między innymi do Berlina, Hannoveru, Dortmundu, Kolonii, Aachen, Duisburga, Magdeburga, Poczdamu, Bremy, Bielefeld i wielu innych mniejszych lub większych miast, miasteczek i wsi. 

A jeśli potrzebujesz dostać się z Niemiec do Łodzi i szukasz sprawdzonego przewoźnika to musisz wiedzieć, że przygotowaliśmy również ofertę na kursy powrotne do Polski. Te odbywają w każdą środę i sobotę. Zabierzemy Cię ze wskazanego adresu i dowiezie Cię pod wskazany adres.

Zarezerwuj busa do Niemiec

Łódź i okolice

Kursujemy nie tylko z Łodzi ale także z miejscowości znajdujących się w jej okolicach. Jeśli więc jesteś z Aleksandrowa Łódzkiego, Głowna czy Ozorkowa lub mniejszych bądź  miejscowości leżących nieopodal stolicy woj. łódzkiego to nasza oferta skierowana jest również do Ciebie.

Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji. 

Rezerwacji możesz dokonać na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest rezerwacja telefoniczna pod jednym z naszych numerów. Jest to najprostszy i najszybszy sposób na zarezerwowanie miejsca. Drugim sposobem jest skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłania do nas e-mail z danymi niezbędnymi do przyjęcia rezerwacji. Kolejnym sposobem jest kontakt z nami poprzez nasz oficjalny profil facebookowy.