Busy Holandia - Polska

Jednym z najbardziej popularnych sposobów transportu z Holandii do Polski są przewozy busami. Firmy przewozowe dysponują coraz to nowszymi, bardziej komfortowymi pojazdami. Nie inaczej jest w przypadku naszej firmy.

Oferujemy ekspresowe przewozy na trasie Holandia – Polska. W naszej flocie znajdują się wygodne, duże busy dzięki czemu podróż mija w komfortowych warunkach.

Z Holandii do Polski wyjeżdżamy w środy i soboty. Niezależnie od tego w jakiej holenderskiej miejscowości się znajdujesz masz pewność, iż z niej również kursujemy. To proste – jeździmy po całych Niderlandach. Ograniczenia obszarowe dotyczą natomiast Polski. W tym wypadku w naszym zasięgu leżą 3 województwa: lubelskie, łódzkie i mazowieckie.

Podsumowując – jeśli dobrego przewoźnika z Holandii do Polski (lubelskie, mazowieckie, łódzkie) nasza oferta jest dla Ciebie. 

Zobacz szczegółową ofertę przewozów przygotowaną dla poszczególnych polskich województw.

Sprawdź również naszą ofertę na busy do Holandii

Rezerwacja:

Ekspresowe przewozy z adresu pod adres

Zasięg naszych usług obejmuje województwo lubelskie (bez południowych krańców), województwo mazowieckie (bez północnych powiatów) i województwo łódzkie (bez południowych powiatów). Sprawdź szczegóły: