Busy do Niemiec - Mińsk Mazowiecki

Oferujemy bezpieczne przewozy osób i paczek na trasie Polska – Niemcy a Mińsk Mazowiecki jest jednym z kluczowych miast, z których kursują nasze busy do Niemiec.

W każdy wtorek i piątek zabieramy pasażerów z Polski by szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach dowieźć każdego z nich do docelowej miejscowości w Niemczech.

Klientów odbieramy z adresu i dowozimy pod adres. Oznacza to, że rezerwując miejsce w jednym z naszych busów zyskujesz gwarancję odbioru z Twojego miejsca zamieszkania i dowozu pod konkretny adres za granicą.

Obsługujemy środkowe i częściowo północne Niemcy. Do miast leżących w zasięgu naszych usług zaliczymy między innymi Berlin, Magdeburg, Osnabrück, Bremen, Düsseldorf, Bielefeld, Hannover, Münster, Oldenburg, Duisburg, Dortmund, Essen, Köln, Aachen, Siegen i Bonn. To oczywiście nie wszystkie niemieckie miejscowości, do których docieramy z Mińska. Jeśli jednak mieszkasz w okolicach jednego z wyżej wymienionych miast szansa na to, że kursujemy również do Twojej miejscowości jest bardzo duża.

Busy Niemcy - Mińsk Mazowiecki

W każdą środę i sobotę organizujemy kursy powrotne z Niemiec do Mińska Mazowieckiego. Realizacja przewozu wygląda bardzo podobnie jak w przypadku wyjazdów za granicę. Każdy pasażer może liczyć na to, że zostanie odebrany spod wskazanego adresu i dowieziony pod wskazany adres.

Zarezerwuj przewóz do Niemiec:

Obszar przejazdów

Obsługujemy klientów z Mińska oraz innych miejscowości powiatu mińskiego. Jeśli więc mieszkasz w mniejszej miejscowości wspomnianego powiatu nasza oferta jest również dla Ciebie.

Zapraszamy do składania rezerwacji. Możesz to zrobić dzwoniąc pod jeden z numerów podanych na stronie, korzystając z formularza rezerwacji lub kontaktując się z nami za pomocą oficjalnego profilu Jogibus na facebook’u.