Busy Warszawa Niemcy

Miasto stołeczne Warszawa jest ważnym punktem na mapie przewozów z Polski do naszych zachodnich sąsiadów. W każdy wtorek i piątek nasze ekspresowe i komfortowe busy do Niemiec z Warszawy zabierają pasażerów ze wskazanych w rezerwacjach adresów i dowożą ich bezpiecznie na miejsce docelowe za granicą.

Busy na trasie Warszawa Niemcy wyjeżdżają ze stolicy w godzinach przedpołudniowych. Przybliżona godzina wyjazdu to 10.30 – 11.30. Przewozy realizujemy czystymi, obszernymi busami zapewniając bezpieczeństwo i komfort podróżowania każdemu pasażerowi.

Jeśli więc chcesz się dostać busem do Niemiec a Warszawa jest miastem, w którym obecnie przebywasz nasza oferta jest dla Ciebie.

Busy Warszawa Niemcy - zasięg przewozów

Obszar Niemiec będący w zasięgu działania naszych przewozów stanowią środkowe i częściowo północne landy naszych zachodnich sąsiadów. Kursujemy do Bremy, Aachen, Dortmundu, Kolonii, Dusseldorfu, Hannoveru, Duisburga, Bonn, Berlina, Magdeburga, Poczdamy i wielu innych niemieckich miast. Jeździmy do nawet najmniejszych miejscowości. 

Jak już wspominaliśmy, realizujemy przewozy w systemie door-to-door – co oznacza nie mniej nie więcej niż to, że masz gwarancję odbioru z miejsca zamieszkania w Warszawie bądź okolicach i dowozu pod wskazany adres w Niemczech.

Poza połączeniem Warszawa – Niemcy realizujemy również przewozy z innych miast w województwie mazowieckim. Jeśli więc mieszkasz na Mazowszu nasza oferta jest skierowana również do Ciebie.

Busy z Niemiec do Warszawy

Podobnie jak w przypadku wyjazdów za granicę, dwa razy w tygodniu organizujemy powroty busami z Niemiec do Warszawy. Takie kursy odbywają się w każdą środę i sobotę. Również w tym przypadku nasi klienci są odbierani ze wskazanego adresu i dowożeni pod adres w Warszawie.

Godziny wyjazdów z Niemiec uzależnione są od układu trasy. Od naszych zachodnich sąsiadów wyjeżdżamy zazwyczaj w godzinach popołudniowych.

Zarezerwuj przewóz

Przewozy ze stolicy i okolic.

Oferujemy busy Warszawa Niemcy, ale nie tylko. Jeśli mieszkasz w jednej z podwarszawskiej miejscowości, chcesz szybko i bezpiecznie dotrzeć do Niemiec ta oferta jest również dla Ciebie

Zachęcam do składania rezerwacji dowolnym wybranym przez Ciebie sposobie. Możesz to zrobić dzwoniąc pod jeden z numerów telefonów, pisząc do na maila lub korzystając z formularza kontaktowego.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś! 

Busy do Niemiec - bagaże i cennik

Wybierając się z busem z Warszawy do Niemiec w cenie biletu możesz zabrać ze sobą dwie duże torby podróżne oraz bagaż podręczny. Jeżeli masz więcej rzeczy do zabrania bądź bagaż o nietypowych rozmiarach poinformuj nas o tym podczas składania rezerwacji. Niezapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego. To niezbędny dokument do bezproblemowego podróżowania pomiędzy Polską a Niemcami. Jeśli nie masz dowodu osobistego lub nie jesteś obywatelem jednego z krajów Unii Europejskiej pownieneś posiadać przy sobie paszport. Wprawdzie permanentne kontrole graniczne zostały zniesione, jednak zdarza się, iż busy jadące z Polski do Niemiec są wyrywkowo kontrolowane na granicy.

Aktualne ceny biletu znajdziesz w dziale cennik. W przypadku przewozu ze sobą bagażu o nietypowych gabarytach cena może ulec zmianie. Ostateczna cena za przewóz samej paczki ustalana jest indywidualnie podczas składania rezerwacji.

Postaw na sprawdzonego przewoźnika

Na rynku przewozów międzynarodowych działamy od kilkunastu lat. Jesteśmy jedną z najchętniej i  najlepiej ocenianych firm realizujących przewozy busami z Warszawy do Niemiec. Wielu naszych Klientów zdecydowało się ocenić nas w Google i zrecenzować nasze usługi na Facebooku. Sprawdź opinie i wybierz sprawdzonego przewoźnika. Każdy z kursów organizujemy w taki sposób, by podróż trwała jak najkrócej. Układamy trasy w taki sposób, by każdy z pasażerów wybierających transport w opcji busy Warszawa Niemcy dotarł na miejsce w optymalnym czasie.

Dysponując flotą wygodnych ośmioosobowych busów najlepszych marek, zadbaliśmy o to, by podróż mijała w pełni komfortowych warunkach. Bezpieczną podróż gwarantują sprawne technicznie pojazdy, a także doświadczeni, kulturalni kierowcy, którzy z przyjemnością służą pomocą.