Busy do Niemiec - Sokołów Podlaski

Oferujemy bezpieczne przewozy osób i paczek na trasie Polska – Niemcy. Jednym z ważnych miast, z których kursują nasze busy do Niemiec jest Sokołów Podlaski.

W każdy wtorek i piątek zabieramy pasażerów z Sokołowa Podlaskiego by ekspresowo, bezpiecznie i w komfortowych warunkach dostarczyć każdego z nich do docelowej miejscowości w Niemczech.

Klientów odbieramy z adresu i dowozimy pod adres. Oznacza to, że rezerwując miejsce w jednym z naszych busów zyskujesz gwarancję odbioru z Twojego miejsca zamieszkania i dowozu pod konkretny adres za granicą.

Obsługujemy środkowe i częściowo północne Niemcy. Do miast leżących w zasięgu naszych usług zaliczymy między innymi Berlin, Magdeburg, Osnabrück, Bremen, Düsseldorf, Bielefeld, Hannover, Münster, Oldenburg, Duisburg, Dortmund, Essen, Köln, Aachen, Siegen i Bonn. To oczywiście nie wszystkie niemieckie miejscowości, do których docieramy z Sokołowa. Jeśli jednak mieszkasz w okolicach jednego z wyżej wymienionych miast szansa na to, że kursujemy również do Twojej miejscowości jest bardzo duża.

Busy Niemcy - Sokołów Podlaski

W każdą środę i sobotę organizujemy kursy powrotne z Niemiec do Sokołowa Podlaskiego. Realizacja przewozu wygląda bardzo podobnie jak w przypadku wyjazdów za granicę. Każdy pasażer może liczyć na to, że zostanie odebrany spod wskazanego adresu w Niemczech i pod wskazany adres w Polsce dowieziony.

Busy do Niemiec - formularz rezerwacyjny

Sokołów Podlaski i powiat sokołowski

Obsługujemy klientów z Sokołowa oraz innych miejscowości powiatu sokołowskiego. Jeśli więc mieszkasz w mniejszej miejscowości wspomnianego powiatu nasza oferta jest również dla Ciebie.

Zapraszamy do składania rezerwacji. Możesz to zrobić dzwoniąc pod jeden z numerów podanych na stronie, korzystając z formularza rezerwacji lub kontaktując się z nami za pomocą oficjalnego profilu Jogibus na facebook’u.