Busy do Niemiec - Radom

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi polegające na międzynarodowym przewozie osób i paczek na trasie Polska – Niemcy. 

W każdy wtorek i piątek nasze busy do Niemiec z Radomia zabierają pasażerów z ich miejsca zamieszkania i dowożą pod wskazany przez nich podczas składania rezerwacji adres w Niemczech. Usługi świadczymy dobrze wyposażonymi, komfortowymi busami najlepszych marek motoryzacyjnych. 

Z Radomia do Niemiec wyjeżdżamy ok godziny 10-11. Podany przedział czasowy jest orientacyjny i może się nieco zmieniać zależnie od układu trasy. 

Obsługujemy środkowe i częściowo północne landy Niemiec. Docieramy zarówno do największym miast naszego sąsiada jak i mniejszych miasteczek i wsi. Mapka orientacyjnego zasięgu naszych przewozów znajduje się na dole strony. 

 

Zarezerwuj busa do Niemiec z Radomia

Przewozy z adresu pod adres

Organizujemy przewozy do Niemiec z Radomia i okolic, dlatego jeśli mieszkasz w promieniu 20 km od tego miasta najpewniej Twoja miejscowość znajduje się w zasięgu naszych usług przewozowych.  

Zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznej. Alternatywnymi sposobami na zarezerwowanie busa do Niemiec z Radomia jest skorzystanie z formularza kontaktowego, napisanie wiadomości na naszym profilu facebookowym lub wysłanie nam e-maila.

Liczba miejsc jest ograniczona. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś.