Busy Warszawa Holandia

Busy Warszawa Holandia to doskonały sposób na bezpieczny i komfortowy przejazd z Polski do Niderlandów. Wyjazdy za granicę odbywają się w każdy wtorek i piątek. Każdy nasz klient odbierany jest ze wskazanego adresu w Warszawie i dowożony pod wskazany adres w Holandii.

Ze stolicy Polski wyjeżdżamy w godzinach przedpołudniowych, zazwyczaj pomiędzy 10.30 a 11.30. Trasy dla każdego kursu busów z Warszawy do Holandii są układane w taki sposób, aby podróż trwała możliwie jak najkrócej. Dzięki takiemu rozwiązaniu dotrzesz na miejsce tak szybko jak to tylko możliwe, nie spędzając w busie zbyt wiele Twojego cennego czasu.

Obsługujemy cały obszar Królestwa Niderlandów. Kursujemy między innymi do takich miast jak Amsterdam, Haga, Rotterdam, Venlo, Roermond, Weert, Maastricht, Kerkrade, Sittard, Eindhoven, Helmond, Deurne, Venray, Valkenswaard, Best, Oss,Tilburg, Breda, Roosendaal, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Enschede, Hengelo, Almelo, Zwolle, Almere, Amersfoort, Utrecht, Lejda, Alkmaar, Hoorn, Dodrecht, Bergen op Zoom, Goes, Terneuzen, Middelburg, Vlissingen, Heist.

Busy z Warszawy do Holadnii - komfort i bezpieczeństwo

Przewozy z Warszawy do Holandii realizujemy wygodnymi ośmioosobowymi busami wyposażonymi w klimatyzację, TV i wygodne fotele. Podróżującym na trasie Warszawa – Holandia zapewniamy dzięki temu pełen komfort. Doświadczeni kierowcy zadbają o to, by podróż minęła bezpiecznie i w sympatycznej atmosferze.

Jeśli chodzi o bagaże, sprawa wygląda następująco. Każdy podróżny może zabrać ze sobą dwie duże torby oraz bagaż podręczny. Jeśli chcesz zabrać ze sobą do Holandii więcej bagażu lub przesyłkę o nietypowych rozmiarach powiadom nas o tym podczas składania rezerwacji. Z pewnością się dogadamy.

Busy Holandia Warszawa - kursy powrotne do Polski

W każdą środę i sobotę odbywają się kursy powrotne z Holandii do Warszawy. Podobnie jak w przypadku wyjazdów za granicę pasażerów odbieramy z adresu i pod adres docelowy dowozimy.

Jeśli zatem przebywasz obecnie w dowolnym miejscu w Holandii i planujesz powrót busem do Warszawy nie czakaj ani chwili – skontaktuj się z nami i zarezerwuj busa.

Zarezerwuj busa do Holandii

Warszawa i okoliczne miejscowości

Busy Warszawa Holandia stanowią jedną z naszych priorytetowych usług, jednak nasza oferta nie jest skierowana tylko do mieszkańców stolicy. Jeśli mieszkasz w promieniu 20 kilometrów od Warszawy, możesz być pewien, że do Ciebie również kierowana jest nasza oferta przewozu osób i paczek.

Zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznej lub skorzystania z formularza rezerwacyjnego. Liczba miejsc jest ograniczona. Zalecamy rezerwacje z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem. 

Warto nam zaufać

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych firm transportowych z branży przewozów międzynarodowych osób i paczek. Sprawdź opinie o firmie Jogibus w Google i na Facebooku.

Busy Warszawa Holandia - jak przygotować się do podróży

Bardzo ważnym aspektem jest wybór odpowiedniej firmy przewozowej. Zwróć uwagę na opinie o firmie, z którą zamierzasz podróżować. Warto jest przed wyjazdem kilkukrotnie skontaktować się z przewoźnikiem, zadać kilka pytań i dopytać o szczegóły, które Cię interesują. 

Kolejnym aspektem jest odpowiednie przygotowanie się do podróży. Wybierając się z Warszawy do Holandii, koniecznie nie zapomnij zabrać ze sobą  kilku niezbędnych w podróży rzeczy. Pierwszą z nich są dokumenty. Jeśli jesteś obywatelem Polski, wystarczy, że będziesz miał przy sobie dowód osobisty. To w zupełności wystarczy, by swobodnie poruszać się w obrębie strefy Schengen, a więc również bezproblemowo przekraczać granice między Polską i Niemcami oraz Niemcami i Holandią.

Podróż busem na trasie Warszawa – Holandia trwa kilkanaście godzin i choć jeśli wybierzesz nas na swojego przewoźnika z pewnością minie szybko i w komfortowych warunkach to musisz pamiętać o kilku zasadach. Możesz mieć przy sobie bagaż podręczny, a w nim bezwzględnie powinna znaleźć się woda lub sok oraz jedzenie. W trasie mamy zaplanowane postoje na przynajmniej jeden ciepły posiłek oraz ewentualne zakupy jednak nie zaszkodzi, byś wcześniej przygotował sobie kanapki lub ulubione przekąski.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przewozu z Warszawy do Holandii, z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer +48 503 498 750, pisząc do nas na profilu facebookowym lub mailowo pod adresem info@jogibus.pl