Busy do Niemiec - Chełm

Leżący nieopodal granicy z Ukrainą (27 km) i Białorusią (42km) Chełm jest ważnym przystankiem przewozów przewozów na trasie Polska – Niemcy. 

Za granicę wyruszamy już we wczesnych godzinach porannych. Każdego pasażera chcącego podróżować z Chełma do Niemiec zabieramy ze wskazanego adresu i pod wskazany adres dowozimy. 

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów dokładamy wszelkich starań by podróż minęła szybko i bezproblemowo. Nasze busy są zawsze czyste i sprawne technicznie a każdy z pasażerów jest ubezpieczony na czas podróży. 

 

Obsługujemy środkowe i częściowo północne Niemcy. Kursujemy zarówno do dużych miast jak Berlin, Brema, Kolonia, Dortmund, Hanower, Bielefeld, Bonn, Duisburg, Dusseldorf czy Aachen jak i mniejszych miast i miasteczek oraz wsi. Orientacyjny zasięg przewozów do Niemiec Jogibus jest zaznaczony na mapce poniżej. 

Układając trasy przejazdów zadbaliśmy o to by podróż trwała jak najkrócej. Dlatego zamawiając busa do Niemiec z Chełma możesz liczyć na to, że nie spędzisz niepotrzebnie swojego cennego czasu jeżdżąc np. po całych Niemczech.

 

Zarezerwuj przewóz:

Przewozy z adresu pod adres

Kursujemy nie tylko z Chełma. Jeśli mieszkasz nieopodal miasta Ducha Bielucha np. w Dorohusku, Siedliszczu czy Rejowcu Fabrycznym Ciebie też możemy dowieźć bezpiecznie i w komfortowych warunkach do Niemiec.

Zachęcamy do składania rezerwacji telefonicznej bądź skorzystania z formularza kontaktowego. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Nie czkaj dłużej. Zarezerwuj busa już dziś.