Busy do Niemiec - Siedlce

Siedlce leżące pomiędzy dwoma rzekami o wdzięcznie brzmiących nazwach Muchawką i Helenką są jednym z miast, w których oferujemy usługę przewozu osób i paczek do Niemiec. 

Busy do Niemiec z Siedlec wyruszają około godziny 9-10 rano. Są to oczywiście przybliżone czasy odjazdu i mogą ulec zmianie w zależności od układu trasy. O dokładnej godzinie odjazdu zawsze informuje nasz pracownik w rozmowie telefonicznej w przeddzień wyjazdu.

Kursy za granicę odbywają się dwa razy w tygodniu. Jest to wtorek i piątek. Przewozy ma trasie Niemcy – Polska organizujemy odpowiednio w środy i soboty. 

Obszar Niemiec w zasięgu naszych busów stanowią środkowe i częściowo północne landy. Przewozimy osoby i paczki między innymi do Berlina, Magdeburga, Poczdamu, Hannoveru, Bremy, Bielefeld, Dortmundu, Kolonii, Bonn, Aachen, Duisburga i Dusseldorfu.

Jeżeli więc planujesz wyjazd busem z Siedlec do Niemiec i wybierasz się do jednego z powyższych miast lub jego okolic to nasza oferta jest dla Ciebie. Obsługiwany przez nas obszar leżący w zasięgu usługi został zaznaczony na mapce na dole strony. 

Busy do Niemiec - rezerwacja

Przewozy z adresu pod adres

Każdego z klientów zabieramy ze wskazanego adresu i dowozimy pod wskazany adres. Jeżeli planujesz wyjazd do Niemiec i mieszkasz w Siedlcach bądź miejscowościach nieopodal np. Łosicach, Mordach, Drohiczynie lub innej miejscowości śmiało możesz składać rezerwację.

Możesz tego dokonać dzwonią pod jeden z naszych numerów telefonów lub korzystając z formularza kontaktowego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.