Busy do Holandii - Chełm

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w międzynarodowym przewozie osób i paczek. Organizujemy między innymi bezpieczne, komfortowe i ekspresowe busy do Holandii z Chełma, które wyjeżdżają z tego właśnie miasta w każdy wtorek i piątek.

Działamy na zasadzie przewozów z adresu pod adres co oznacza, że odbierzemy Cię spod drzwi Twojego mieszkania lub domu i dowieziemy Cię dokładnie w miejsce, które wskazałeś podczas składania rezerwacji.

Wybierając przewoźnika Jogibus możesz liczyć na transport w dowolne miejsce w Holandii. Kursujemy między innymi do takich miast jak: Amsterdam, Haga, Rotterdam, Venlo, Roermond, Weert, Maastricht, Kerkrade, Sittard, Eindhoven, Helmond, Deurne, Venray, Valkenswaard, Best, Oss,Tilburg, Breda, Roosendaal, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Enschede, Hengelo, Almelo, Zwolle, Almere, Amersfoort, Utrecht, Lejda, Alkmaar, Hoorn, Dodrecht, Bergen op Zoom, Goes, Terneuzen, Middelburg, Vlissingen, Heist.

W środy i soboty organizujemy kursy powrotne do Polski. Busy z Holandii do Chełma wyjeżdżają w godzinach przedpołudniowych a konkretna godzina wyjazdu uzależniona jest od położenia miejscowości, z której będziesz podróżował. 

Zarezerwuj busa do Holandii

Przewozy z Chełma i okolic

Zapewniamy transport osób i paczek z Chełma ale także z jego okolic. Jeśli więc mieszkasz nieopodal nasza oferta skierowana jest również do Ciebie.

Rezerwację możesz złożyć dzwoniąc do nas, pisząc e-maila, korzystając z formularza kontaktowego lub kontaktując się z nami poprzez nasz oficjalny profil na facebook’u