Busy do Niemiec

Jogibus to bezpieczne, ekspresowe i komfortowe busy do Niemiec.

Jeśli wybierasz się do naszych zachodnich sąsiadów w dowolnym celu czy to zarobkowym czy po prostu na wakacje lub odwiedziny do znajomych nasza oferta jest dla Ciebie.

Do Niemiec kursujemy dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki. Oferujemy również przewozy z Niemiec do Polski. Takie kursy odbywają się w każdą środę i sobotę.

Zasadniczo obsługujemy trzy województwa: lubelskie, mazowieckie i łódzkie. Zasięg przewozów międzynarodowych Jogibus sięga jednak nieco dalej. W związku z tym na rezerwację miejsca w busie mogą liczyć również mieszkańcy np. Poznania, Konina, Koła czy Wrześni. 

W zasięgu naszych przewozów leżą środkowe landy Niemiec jak Brandenburgia, Saksonia-Anhalt, Dolna Saksonia oraz północna część Hesji i Turyngii.

Dokładamy wszelkich starań by każdy pasażer czuł się w podróży bardzo dobrze i dotarł do miejsca docelowego bezpiecznie, w komfortowych warunkach i tak szybko ja to tylko możliwe. 

Dlatego organizujemy przewozy wygodnymi, czystymi ośmioosobowymi busami wiodących marek.

Sprawdź również naszą ofertę na busy z Niemiec do Polski

Zarezerwuj busa do Niemiec:

Ekspresowe przewozy z adresu pod adres

Usługę transportu osób i paczek świadczymy na zasadzie door to door co oznacza nie mniej, nie więcej niż to, że każdego pasażera zabieramy spod drzwi jego domu bądź mieszkania i dowozimy pod wskazany adres w Niemczech.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dla poszczególnych województw i składania rezerwacji.