Busy Łódź Holandia

Oferujemy bezpieczny, ekspresowy i komfortowy transport międzynarodowy osób i paczek. Busy Łódź  Holandia to doskonały wybór jeśli zależy Ci na komforcie podróży. Skontaktuj się z nami, zarezerwuj przewóz, zrelaksuj się a my zadbamy o to byś bezpiecznie i szybko dotarł pod wskazany adres w Holandii.

Łódź jest trzecim pod względem ludności miastem w Polsce i stanowi ważny punkt na trasie organizowanych przez Jogibus przewozów. W każdy wtorek i piątek odbieramy pasażerów chcących bezproblemowo dostać się  do kraju tulipanów i wiatraków. 

Busy z Łodzi do Holandii wyjeżdżają około południa. Szacunkowe godziny wyjazdu określamy na 12-13. Dokładniej sprecyzowaną godzinę, o której Cię odbierzemy z miejsca zamieszkania, podajemy w rozmowie telefonicznej, najpóźniej w przeddzień wyjazdu. Przewozy realizujemy ośmioosobowymi, wygodnymi i zawsze czystymi busami, a bezpieczeństwo przejazdu gwarantują doświadczeni, uprzejmi i zawsze służący pomocą kierowcy.

Jeździmy po całej Holandii a głównymi miastami, do których trafiamy są Amsterdam, Haga, Rotterdam, Venlo, Roermond, Weert, Maastricht, Kerkrade, Sittard, Eindhoven, Helmond, Deurne, Venray, Valkenswaard, Best, Oss,Tilburg, Breda, Roosendaal, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Enschede, Hengelo, Almelo, Zwolle, Almere, Amersfoort, Utrecht, Lejda, Alkmaar, Hoorn, Dodrecht, Bergen op Zoom, Goes, Terneuzen, Middelburg, Vlissingen, Heist.

Busy Łódź Holandia - powroty do Polski

W środę i sobotę nasze busy rozpoczynają kursy powrotne z Holandii do Łodzi. Tak jak w przypadku wyjazdów z Polski za granicę tak i w przypadku powrotu do kraju pasażerowie są zabierani ze wskazanego adresu i dowożeni bezpiecznie pod adres docelowy. 

Jak już wspominaliśmy, jeździmy pod całych Niderlandach, jeśli więc przebywasz obecnie w Holandii i szukasz szybkiego, wygodnego busa do Łodzi skontaktuj się z nami już dziś, zarezerwuj miejsce i śpij spokojnie. My zajmiemy się resztą.

Jeśli chodzi o godziny wyjazdów busów z Holandii do Łodzi, sprawa wygląda następująco. Konkretna godzina uzależniona jest oczywiście od holenderskiej miejscowości, z której będziesz wyjeżdżał oraz układu trasy. Podobnie jak w przypadku wyjazdu do Holandii poinformujemy Cię o godzinie odjazdu najpóźniej w przeddzień kursu. 

Kursujemy na trasie Łódź – Holandia – Łódź oraz z innych i do innych miejscowości w województwie łódzkim. Jeśli mieszkasz w okolicach i szukasz sprawdzonego przewoźnika, który bezpiecznie i komfortowo przewiezie Cię do Holandii, sprawdź naszą ofertę na busy do Holandii z woj. łódzkiego.

Zarezerwuj busa z Łodzi do Holandii

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i składania rezerwacji. Można to zrobić na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest rezerwacja telefoniczna. Wystarczy zadzwonić pod jeden z podanych wyżej numerów telefonów, podać adres odbioru oraz adres docelowy i termin planowanej podróży.

Przyjmujemy również rezerwacje mailowe oraz za pośrednictwem naszego oficjalnego profilu na Facebooku. Masz pytania ? Dzwoń lub pisz. Odpowiadamy na SMSy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Łódź i okolice

Łódź jest ważnym punktem na mapie przewozów międzynarodowych do Królestwa Niderlandów. Niezależnie czy mieszkasz na Bałutach, Widzewie, Śródmieściu czy w innym rejonie Łodzi masz pewność, że nasza oferta obejmuje Twoje miejsce zamieszkania.

Łódź jest ważnym punktem na mapie przewozów międzynarodowych do Królestwa Niderlandów. Niezależnie czy mieszkasz na Bałutach, Widzewie, Śródmieściu czy w innym rejonie Łodzi masz pewność, że nasza oferta obejmuje obszarowo Twoje miejsce zamieszkania, co oznacza jedno: odbierzemy Cię z miejsca Twojego zamieszkania i dowieziemy pod wskazany adres w Holandii.

Obsługujemy również inne, mniejsze i większe miejscowości w obrębie Łodzi, więc jeśli mieszkasz w okolicach, nie musisz się fatygować z bagażami do stolicy województwa, by wyjechać do bez wątpienia urokliwego państwa, jakim jest Holandia.

Jesteśmy jedną z najwyżej ocenianych na Facebooku oraz w Google firm transportowych z branży przewozów międzynarodowych z Polski do Holandii. Wybierz sprawdzonego, dobrego przewoźnika, który zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort podróży.