Busy do Holandii - Radom

Położony na rzeką Mleczną Radom leży w zasięgu naszych usług, które polegają na przewozie osób i paczek z Polski do Holandii. Oferujemy bezpieczny i komfortowy transport z adresu pod adres.

Busy do Holandii z Radomia wyjeżdżają w każdy wtorek i piątek. Jeździmy po całej Holandii więc każda z miejscowości w niej położona jest w zasięgu naszych busów. Są miedzy innymi takie miasta jak Amsterdam, Haga, Rotterdam, Venlo, Roermond, Weert, Maastricht, Kerkrade, Sittard, Eindhoven, Helmond, Deurne, Venray, Valkenswaard, Best, Oss,Tilburg, Breda, Roosendaal, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Enschede, Hengelo, Almelo, Zwolle, Almere, Amersfoort, Utrecht, Lejda, Alkmaar, Hoorn, Dodrecht, Bergen op Zoom, Goes, Terneuzen, Middelburg, Vlissingen, Heist i wiele innych. 

W każdą środę i sobotę wysyłamy busy z Holandii do Radomia. Wyjazdy do Polski rozpoczynamy przedpołudniem a ostateczna godzina wyjazdu jest zależna od holenderskiej miejscowości, z której chcesz podróżować. Każdą rezerwację potwierdzamy telefonicznie na dzień przed wyjazdem.

Zarezerwuj busa do Holandii

Radom i okolice

Radom jest ważnym miastem na trasie przewozów Jogibus. Swoje usługi kierujemy do klientów z tego miasta i jego okolic. Jeśli więc mieszkasz w promieniu 20 km od Radomia również możesz liczyć na busa do Holandii ze swojego miejsca zamieszkania. 

Rezerwację możesz złożyć telefonicznie, mailowo, za pomocą formularza rezerwacyjnego lub kontaktując się z nami poprzez nasz profil na facebook’u