Busy Belgia Polska - łódzkie

Oferujemy Państwu usługę przewozu osób i paczek z Belgii do Polski. Jednym z miejsc docelowych busów wyjeżdżających co środę i sobotę z Belgii jest w Polsce woj. łódzkie.  

Przewozy z Belgii do Polski

Rejon Królestwa Belgii leżący w zasięgu przewozów do województwa łódzkiego stanowią zasadniczo trzy belgijskie prowincje: Liège, Limburgia i Antwerpia. Do Polski kursujemy między innymi z Verviers, Liege, Genk, Hasselt, Geel, Antwerpii i Turnhout.

Busy do Polski - woj. łódzkie

Busy z Belgii do łódzkiego kursują w każdą środę i sobotę. Na skuteczną rezerwację miejsca w jednym z naszych busów mogą liczyć pasażerowie chcący dotrzeć między innymi do Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa, Kutna, Łowicza, Opoczna, Sieradza, Skierniewic, Zduńskiej Woli i Zgierza. Oczywiście docieramy również do mniejszych miast i miejscowości w województwie łódzkim.

Bezpiecznie, ekspresowo i komfortowo

Priorytetem przewozów międzynarodowych Jogibus jest bezpieczeństwo i komfort pasażera dlatego zadbaliśmy o to by kursy realizować wygodnymi, czystymi i sprawnymi busami wiodących marek. Nasi kierowcy wyróżniają się profesjonalnym podejściem i zawsze służą pomocą.

Sprawdź również naszą ofertę na busy do Belgii – łódzkie