Rezerwacja

Busa do Niemiec, Holandii i Belgii oraz przewóz z zagranicy do Polski można zarezerwować na kilka sposobów.

Pierwszym sposobem jest rezerwacja telefoniczna. Wystarczy zadzwonić pod jeden z numerów telefonów podanych poniżej. Jeżeli rezerwacja będzie możliwa tj. będą jeszcze wolne miejsca oraz miejscowość, z której chcesz podróżować i adres docelowy będą leżeć w zasięgu naszych usług rezerwacja zostanie przyjęta. Szczegóły takie jak dokładne adresy i nr telefonu możesz dosłać SMSem.

Drugim sposobem jest rezerwacja za pomocą formularza kontaktowego. Wypełnij wszystkie wymagane pola, wybierz datę wyjazdy i kliknij wyślij. Pamiętaj by podać prawidłowy adres email i telefon. Jeśli rezerwacja zostanie przyjęta zostaniesz o tym poinformowany mailowo lub telefonicznie. 

Kolejnym sposobem jest możliwość złożenia rezerwacji mailowo – na podobnej zasadzie jak przy skorzystaniu z formularza kontaktowego oraz za pomocą naszego profilu na facebook’u. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość i podasz dane niezbędne do przyjęcia rezerwacji. Jeśli takowa będzie możliwa dostaniesz potwierdzenie jej przyjęcia w wiadomości zwrotnej.

Z Polski wyjeżdżamy we wtorki i piątki. Z zagranicy do Polski wracamy w środy i soboty. 

Wszystkie przyjęte rezerwacje dodatkowo potwierdzamy telefonicznie na dzień przed wyjazdem. Miej tego dnia telefon w zasięgu ręki. 

Formularz rezerwacyjny: