Busy do Belgii - woj. lubelskie

Obszarowo Belgia tylko nieznacznie bo o nieco ponad 5,5 tys. kilometrów kwadratowych przewyższa województwo lubelskie. To właśnie do tego stosunkowo niewielkiego jednak bogatego kraju kierujemy w każdy piątek i wtorek busy z województwa lubelskiego. 

Lubelszczyzna, choć nieco mniejsza i odrobinę biedniejsza ma wielu znakomitych reprezentantów w tym kraju. I nie chodzi nam tu o europosłów. Siłę stanowicie Wy, pracując sumiennie każdego dnia. Wyjeżdżając czy to do wspomnianej pracy czy zwyczajnie na urlop do Belgii często wybieracie podróż busem. My jako przewoźnik międzynarodowy staramy się spełniać Wasze oczekiwania oferując usługi na najwyższym poziomie. Tymi usługami są ekspresowe przewozy busami do Belgii z województwa lubelskiego

Oferujemy przewozy door-to-door co oznacza, że zabieramy pasażerów z adresu i dowozimy pod wskazany adres. Szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach.

Swoich klientów dowozimy do zachodnich i częściowo północnych prowincji belgijskich takich jak Antwerpia, Limburgia i Liege. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przewozów do Belgii z poszczególnych miast województwa lubelskiego.

 Sprawdź również naszą ofertę na busy z Belgii do Polski – lubelskie

Zarezerwuj busa do Belgii:

Miasta woj. lubelskiego leżące na trasach Jogibus

Jeśli mieszkasz w pobliżu wymienionych miast możesz być pewien, że nasz usługi przewozowe są dostępne również u Ciebie. Zapraszamy do składania rezerwacji !