Busy do Holandii - Siedlce

Naszą specjalnością są przewozy pasażerskie na trasie Polska – Holandia. Jednym z połączeń, które obsługujemy jest trasa Siedlce – Holandia. Naszą flotę stanowią komfortowe, zawsze czyste i dobrze wyposażone busy najpopularniejszych marek.

Busy do Holandii z Siedlec wyjeżdżają we wtorki i piątki. Każdego pasażera odbieramy ze wskazanego adresu i pod wskazany adres dowozimy.

W każdą środę i sobotę organizujemy przewozy z Holandii do Siedlec.

Obsługujemy cały obszar Holandii a głównymi miastami, do których docieramy są Amsterdam, Haga, Rotterdam, Venlo, Roermond, Weert, Maastricht, Kerkrade, Sittard, Eindhoven, Helmond, Deurne, Venray, Valkenswaard, Best, Oss,Tilburg, Breda, Roosendaal, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Enschede, Hengelo, Almelo, Zwolle, Almere, Amersfoort, Utrecht, Lejda, Alkmaar, Hoorn, Dodrecht, Bergen op Zoom, Goes, Terneuzen, Middelburg, Vlissingen, Heist.

To oczywiście nie jedyne miejscowości, których docieramy. W każdym bądź razie decydują się na busa do Holandii z Siedlec masz pewność, że miejscowość docelowa leży w naszym zasięgu i spokojnie możesz składać rezerwację do czego serdecznie namawiamy. 

Zarezerwuj busa do Holandii

Siedlce i okolice

Kursujemy zarówno z Siedlec jak i mniejszych miejscowości w ich okolicach. Jeśli zatem mieszkasz niedaleko oznacza to że nasza oferta jest skierowana również do Ciebie.

Rezerwację możesz złożyć telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza rezerwacyjnego. Liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy więc do rezerwowania busa z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.