Busy Niemcy - Polska

Oferujemy bezpieczne i komfortowe przewozy na trasie Niemcy – Polska. Wyjazdy organizujemy dwa razy w tygodniu co oznacza, że busy z Niemiec do Polski wyjeżdżają w środy i soboty.

Kursujemy ze środkowych i częściowo północnych Niemiec. Na trasach naszych przejazdów leżą między innymi: Berlin, Potsdam, Brandenburg, Oranienburg, Eberswalde, Magdeburg, Stendal, Dessau, Halle, Nordhausen, Kassel, Gottingen, Salzgitter, Braunschweig, Hildeheim, Hannover, Wolfsburg, Celle, Bremen, Delmenhorst, Oldenburg, Nordhorn, Osnabruck, Bielefeld, Detmond, Paderborn, Hamm, Munster, Dortmund, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Koln, Arnsberg, Leverkusen, Siegen, Bonn, Aachen.

Pasażerów zabieramy ze wskazanego adresu i dowozimy pod wskazany adres. Przewozy z Niemiec do Polski obsługujemy wygodnymi, ośmioosobowymi busami z klimatyzacją, regulowanymi siedzeniami, TV i gniazdkami 230V. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty przewozów międzynarodowych przygotowanej dla trzech polskich województw leżących w zasięgu naszych usług tj. lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

Sprawdź również naszą ofertę na busy do Niemiec

Rezerwacja:

Przewozy z adresu pod adres

Organizujemy przewozy do trzech polskich województw:

Wybierz województwo, do którego chcesz dotrzeć i zarezerwuj miejsce w busie już dziś. Z nami w komfortowych, bezpiecznie i ekspresowo dotrzesz do celu.