Busy Belgia Polska - lubelskie

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się międzynarodowym przewozem osób i paczek na trasie Belgia – Polska. Do obszaru terytorium Polski, do którego kursują nasze busy należy m.in. woj. lubelskie. Przewozy z Belgii do Polski realizujemy w każdą środę i sobotę.

Przewozy z Belgii do Polski

Obszar Belgii leżący w zasięgu przewozów do województwa lubelskiego stanowią zasadniczo trzy belgijskie prowincje: Liège, Limburgia i Antwerpia. Do Polski kursujemy między innymi z Verviers, Liege, Genk, Hasselt, Geel, Antwerpii i Turnhout.

Busy do Polski - woj. lubelskie

Busy z Belgii do lubelskiego dojeżdżają zazwyczaj we wczesnych godzinach porannych. Klientów dowozimy do największych miast regionu jak Lublin, Puławy, Biała Podlaska czy Chełm ale także do mniejszych miast, miasteczek i wsi. 

Bezpiecznie, ekspresowo i komfortowo

Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie swoim klientom maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa podróży dlatego przewozy obsługujemy wygodnymi, zawsze sprawnymi technicznie busami a nasi kierowcy są wypoczęci, życzliwi i pomocni. Zachęcamy do składania rezerwacji telefonicznej.

Sprawdź również naszą ofertę na busy do Belgii – lubelskie