Busy do Niemiec, Holandii i Belgii - cena

Cena przewozu zarówno osób i paczek nie jest zależna od miejsca wyjazdu oraz adresu docelowego. Takie same ceny obowiązują zarówno na przewozy do Niemiec, Holandii i Belgii jak i kursy powrotne do Polski. Przyjmujemy płatności w gotówce (płatne u kierowcy) oraz przedpłaty na konto bankowe (dotyczy firm). 

Przewóz osób

550PLN (wyjazdy z Polski) / 130€ (powroty do Polski)

Za podróż zapłacisz w jej trakcie u kierowcy. Sam wybierasz jaką walutą.

Cena dotyczy przewozu jednej osoby w jedną stronę. Pasażer może zabrać ze sobą dwie duże torby oraz bagaż podręczny. Masz nieco więcej bagażu ? Spokojnie. Dogadamy się.

Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy specjalne zniżki. Jeśli planujesz wyjazd grupowy, a Wasz skład liczy przynajmniej 6 osób, przysługuje Wam specjalny rabat na zakup biletu.

Przewóz paczek

200 PLN / 45 €

Cena obejmuje przewóz paczki o wadze do 20 kg. Jeśli chcesz wysłać paczkę o nietypowych gabarytach bądź przesyłkę, która wymaga szczególnej uwagi, skontaktuj się z nami, a wycenimy usługę indywidualnie.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny za przewóz paczki w zależności od daty i trasy przewozu. Ostateczna cena ustalana jest w rozmowie telefonicznej podczas składania rezerwacji na przewóz.