Busy Lublin Holandia

Busy Lublin Holandia – to właśnie na tej trasie organizujemy codzienny przewóz osób i paczek z adresu pod adres. Jeśli szukasz przewoźnika, który zapewni Ci, bezpieczeństwo, komfort i krótki czas podróży z Lublina do Niderlandów dobrze trafiłeś.  

Oferujemy najwyższej jakości usługi międzynarodowego transportu osób i paczek busami na trasie Lublin – Holandia – Lublin. Przewozy realizujemy wygodnymi, dużymi busami wyposażonymi w klimatyzację, TV oraz wygodne regulowane fotele.

Busy do Holandii z Lublina wyjeżdżają codziennie! Każdy pasażer odbierany jest z miejsca zamieszkania i dowożony pod wskazany adres w Holandii.

Kursujemy po całym obszarze Holandii. Obsługujemy między innymi takie miasta jak: Amsterdam, Haga, Rotterdam, Venlo, Roermond, Weert, Maastricht, Kerkrade, Sittard, Eindhoven, Helmond, Deurne, Venray, Valkenswaard, Best, Oss, Tilburg, Breda, Roosendaal, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Enschede, Hengelo, Almelo, Zwolle, Almere, Amersfoort, Utrecht, Lejda, Alkmaar, Hoorn, Dodrecht, Bergen op Zoom, Goes, Terneuzen, Middelburg, Vlissingen, Heist.

Busy na trasie Holandia Lublin kursują również w każdym dniu tygodnia. Zasady odbioru i dowozu pasażerów są identyczne jak w przypadku przewozów z Lublina do Holandii. Każdego klienta odbieramy z adresu i dowozimy pod adres.

Trasy przejazdów układamy w taki sposób, by podróż trwała jak najkrócej.

Do Holandii kursujemy z Lublina oraz innych miejscowości województwa lubelskiego. Sprawdź naszą ofertę na busy do Holandii lubelskie

Zarezerwuj busa do Holandii

Przewozy z adresu pod adres

Busy Lublin Holandia to jeden z priorytetów naszej firmy jednak kursujemy również z innych miejscowość województwa lubelskiego. Jeżeli mieszkasz na Lubelszczyźnie, nasza oferta jest skierowana również do Ciebie. 

Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy składania rezerwacji przynajmniej na tydzień przed planowanym wyjazdem. Możesz to zrobić, dzwoniąc pod jeden z numerów telefonów dostępnych po lewej stronie (jeśli przeglądasz stronę na telefonie komórkowych możesz skorzystać z szybkiego kontaktu stukając w ikonę telefonu w lewym dolnym rogu ekranu)

Przyjmujemy również rezerwacje e-mailem i na Facebooku.

Busy Lublin Holandia - dlaczego warto skorzystać z oferty Jogibus

Korzyści jest co najmniej kilka. Pierwszy z nich to maksymalnie skrócone czasy przejazdów z Lublina do Holandii. Układamy trasy w taki sposób, by podróż trwała możliwie jak najkrócej, zachowując przy tym wszelkie normy dotyczące bezpieczeństwa i komfortu podróżnych. Podróż z Koziego Grodu do Niderlandów trwa zazwyczaj kilkanaście godzin.

Jesteśmy firmą z Lubelszczyzny, a sam Lublin jest jednym z pierwszych miast, do których docierają nasze busy. Pasażerów zabieramy już około godziny 8-9. Istnieje więc duża szansa, że wybierając nas na swojego przewoźnika, będziesz wsiadał jako jeden z pierwszych pasażerów. 

Komfortowe, klimatyzowane  i zawsze czyste busy – dbamy o Twój komfort. Nasze pojazdy są dokładnie sprzątane po każdym kursie. Wyposażone w regulowane, wygodne fotele, klimatyzację i TV pojazdy oraz doświadczeni kulturalni kierowcy – te składowe sprawiają, że przewóz odbywa się bezpiecznie, kulturalnie i w komfortowych warunkach.

Doskonały kontakt z firmą – jesteśmy dostępni pod telefonem, mailem i na Facebooku. Możesz złożyć rezerwację telefonicznie, poprzez Messengera, WhatsApp lub mailowo. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przewozu z Lublina do Holandii lub kursu busem z Holandii do Lublina, dzwoń lub pisz śmiało! Odpowiadamy na SMSy.

Lublin i okoliczne miejscowości – kursujemy z samego Lublina, ale też z okolicznych miejscowości powiatu lubelskiego. Docieramy nawet do najmniejszych miejscowości. Złóż rezerwacje, podaj dokładny adres odbioru, a przyjedziemy pod Twój dom, nawet jak nie mieszkasz w samym mieście.

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych firm transportowych w branży osobowych przewozów międzynarodowych w Google i na Facebooku.

Jakie bagaże mogę zabrać w podróż do Holandii ?

Każdy podróżny wybierający się busem do Holandii może w cenie biletu zabrać ze sobą dwie duże torby oraz bagaż podręczny. Jeśli planujesz zabrać ze sobą więcej bagażu lub masz przesyłkę o nietypowych rozmiarach (np. rower lub telewizor), daj nam znać podczas składania rezerwacji. 

Przewozimy również same paczki. W celu nadania przesyłki z Lublina podobnie jak w przypadku rezerwacji miejsca dla osoby należy skontaktować się z nami i zamówić transport. Zabieramy przesyłki o różnej wielkości. Od zwykłej koperty po wspomniane wcześniej rowery i telewizory. 

Cena biletu i płatność w 2022 roku

Aktualna cena za przejazd jest zawsze podana w dziale cennik. Najwygodniejszym sposobem płatności za przejazd jest rozliczenie gotówkowe podczas podróży, a więc bez problemów zapłacisz za bilet u kierowcy. Przyjmujemy płatności w złotówkach i euro.