Busy do Holandii lubelskie

Busy do Holandii lubelskie – zakres naszych usług obejmuje przewóz osób i paczek właśnie z województwa lubelskiego do Holandii, która stanowi popularny kierunek migracji zarobkowej Polaków, również tych mieszkających na Lubelszczyźnie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkim tym, którzy wyjeżdżają do pracy za zachód Europy, oferujemy busy do Holandii z woj. lubelskiego. Obsługujemy znaczny obszar województwa. Kursujemy od Chełma i Krasnegostawu po północne krańce Lubelszczyzny, obsługując takie miasta jak Łuków czy Janów Podlaski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Busy do Holandii lubelskie - oferta Jogibus 2020

Busy do Holandii lubelskie - zasięg przewozów

Z lubelskiego do Holandii jeździmy jednak nie tylko do pracy, ale również w celach turystycznych. Środki transportu z Polski do Holandii są różne. Od samolotu poprzez własne auto po busy. Te ostatnie rozwiązanie wybiera wielu z Was. Zasięg naszych przewozów busami na trasie Polska – Holandia jest szeroki i przedstawia się następująco.

Jeździmy po całej Holandii od największych miast jak Amsterdam, Haga, Utrecht i Eindhoven przez mniejsze miasta i holenderskie wioski. Jeśli więc mieszkasz w województwie lubelskim i wybierasz się do Niderlandów, masz pewność, że zawieziemy Cię pod wskazany adres w tym pięknym kraju.

Lubelszczyzna jest pierwszym regionem na trasie naszych przewozów. Kursujemy zarówno z dużych miast jak LublinChełm czy Biała Podlaska, jak i mniejszych miast powiatowych, miejscowości gminnych i wsi. Biorąc pod uwagę administracyjny podział Polski na powiaty, zasięg wygląda następująco.

Powiaty woj. lubelskiego, z których kursują busy do Holandii

 • bialski
 • łukowski
 • radzyński
 • parczewski
 • rycki
 • puławski
 • włodawski
 • lubartowski
 • łęczyński
 • lubelski
 • świdnicki
 • opolski
 • krasnostawski
 • chełmski
 • kraśnicki

Sprawdź również naszą ofertę na busy z Holandii do Polski – lubelskie

Miasta woj. lubelskiego leżące na trasach Jogibus

Wymieniona powyżej lista stanowi tylko część miast leżących w województwie lubelskim i będących na trasie naszych busów. Docieramy  do nawet najmniejszych miejscowości. Jeśli nie jesteś pewien czy Twoja miejscowość leży w zasięgu naszych usług, po prostu do nas zadzwoń lub napisz.

Zarezerwuj busa do Holandii:

Busy Polska Holandia - szczegóły przewozu

Skoro trafiłeś na tę stronę, zapewne szukasz sprawdzonego przewoźnika i informacji na temat przejazdu busem do Holandii. W tym dziale w kilku zwięzłych akapitach postaramy się przybliżyć Ci szczegóły dotyczące przygotowania do podróży i samego przewozu. O czym pamiętać, jak przygotować się do podróży, ile trwa przejazd i jaka jest cena biletu – o tym wszystkim przeczytasz poniżej.

Ile trwa podróż z busem z lubelskiego do Holandii ?

Podróż busem z województwa lubelskiego do Holandii trwa zazwyczaj kilkanaście godzin. Najważniejszym aspektem tego jak długo będziesz podróżować, jest odległość, jaką masz do pokonania.  Oczywiście podróż z miejscowości położonych na wschodzie województwa lubelskiego do zachodnich rejonów Holandii będzie trwała dłużej niż z zachodnich powiatów Lubelszczyzny do holenderskiej miejscowości położonej tuż przy granicy z Niemcami. To zrozumiałe.  Za każdym razem układamy trasy przewozów w taki sposób, by dotrzeć z miejsca na miejsce w możliwe najkrótszym czasie, zdarzają się jednak niezależne od nas, losowe sytuacje mogące wpłynąć na wydłużenie czasu podróży jak np. korki.

Ile bagażu mogę ze sobą zabrać ?

Z Polski do Holandii zazwyczaj wyjeżdżamy na kilka tygodni lub miesięcy, co wiąże się z koniecznością, zabrania ze sobą znacznej ilości bagażu. Standardowo w cenie biletu każdy pasażer Jogibusa może zabrać ze sobą dwie duże torby podróżne oraz bagaż podręczny. Nie pobieramy opłat za nieznaczne przekroczenie takiej liczby bagażu. Jeśli masz większą ilość toreb, walizek lub chcesz zabrać ze sobą bagaż o nietypowych rozmiarach, poinformuj nas o tym podczas składania rezerwacji.

O czym warto pamiętać wybierając się z Polski do Holandii

Koniecznie pamiętaj o tym, żeby zabrać ze sobą dokument tożsamości. Jeśli jesteś obywatelem jednego z państw członkowskich Unii Europejskiej, do swobodnego podróżowania w obrębie strefy Schengen, a więc także podróżując busem z województwa lubelskiego do Holandii, wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty. W innym przypadku niezbędny będzie paszport.

Zabierz ze sobą niezbędne leki, które przyjmujesz na stałe. Jeśli cierpisz na chorobę lokomocyjną, warto zadbać o lek, który pomoże złagodzić objawy towarzyszące podróży. Zaopatrz się w wodę i prowiant. Wprawdzie za każdym razem zatrzymujemy się na zakupy i ciepły posiłek jednak warto mieć przy sobie w bagażu podręcznym ulubione przekąski, kanapki, wodę lub sok.

Mamy nadzieję, że choć w niewielkim stopniu udało nam się wyjaśnić kwestię podróży z Polski do Holandii. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania rezerwacji.

Sprawdź również nasze profile na Facebooku i Google. Do zobaczenia w trasie!

Facebook
Twitter
LinkedIn