Busy do Niemiec Lublin

Busy do Niemiec Lublin – tak w kilku słowach można streścić oferowane przez nas usługi międzynarodowego przewozu osób z Polski do Niemiec. Po Europie kursujemy już od kilkunastu lat. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować pasażerowm „Jogibusa” usługi najwyższej jakości.

Lublina jako miasto wojewódzkie stanowi bardzo ważny punkt na trasie przewozów międzynarodowych. Busy z Lublina do Niemiec wyjeżdżają w każdy wtorek i piątek rano. Przybliżone godziny wyjazdu określiliśmy na 8-9.

Jeśli więc szukasz przewoźnika, który bezproblemowo dostarczy Cię spod wskazanego adresu w Lublinie pod adres docelowy w Niemczech, nasza oferta jest dla Ciebie. Niezależnie więc czy mieszkasz na Bronowicach, Abramowicach, Dziesiątej, Wrotkowie, Felinie, Kalinowszczyźnie, Sławinku, Sławinie, Węglinie, Śródmieściu czy na innej dzielnicy Koziego Grodu zabierzemy się spod drzwi i dowieziemy pod wskazany adres w Niemczech.

Busy do Niemiec Lublin - zasięg przewozów

Zasięg naszych busów z Lublina do Niemiec sięga środkowych i częściowo północnych landów naszego zachodniego sąsiada. Kursujemy między innymi do Berlina, Magdeburga, Kolonii, Bremy, Duisburga, Dortmundu, Aachen, Bonn i Bielefeld. Zasadniczo docieramy do Brandenburgii, Saksonii Anhalt, Saksonii Dolnej oraz północnej części Hesji i Turyngii. Jeśli nie masz pewności czy niemiecka miejscowość, do której chcesz podróżować leży w zasięgu naszych usług, skontaktuj się z nami telefonicznie. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Uwaga! Dla grup zorganizowanych liczących minimum 5 osób przygotowaliśmy specjalną ofertę. Jeśli wybieracie się grupą za granicę, sami decydujecie o konkretnym terminie i godzinie wyjazdu. W przypadku takiego przejazdu obsługujemy cały obszar Niemiec.

Przewozy realizujemy wygodnymi pojazdami czołowych producentów wyposażonymi w klimatyzację, ekran LCD i komfortowe regulowane fotele. Zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznej bądź skorzystania z formularza kontaktowego. Istnieje również możliwość zarezerwowania miejsca poprzez kontakt z nami na profilu facebookowym.

Kursujemy z Lublina oraz innych miast i miejscowości w województwie lubelskim. Jeśli mieszkasz na Lubelszczyźnie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na busy do Niemiec lubelskie

Obsługujemy znaczny obszar województwa. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48  503 498 750.

Busy Lublin Niemcy - rezerwacja

Przewozy z adresu pod adres

Z Lublina wyjeżdżamy w godzinach porannych. Każdy pasażer może zabrać ze sobą dwie duże torby podróżne oraz bagaż podręczny. W przypadku konieczności zabrania większej ilości bagaży prosimy o taką informację przy składaniu rezerwacji.

Busy do Niemiec Lublin – rezerwacja. Rezerwacji można dokonać na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny pod jednym z numerów podanych na stronie. Drugim sposobem prawidłowe wypełnienie formularza kontaktowego. Kolejną możliwością, jaką Państwu udostępniamy, jest wysłanie do nas wiadomości e-mail lub napisanie do nas na naszym oficjalnym profilu Facebook. 

Busy do Niemiec z Lublina - o czym warto pamiętać, wybierając się w podróż?

Zdecydowana większość naszych klientów wyjeżdża do Niemiec do pracy. Zapewne znalazłeś już konkretną ofertę pracy, znasz adres zakwaterowania i dopełniłeś lub dopełniłaś wszystkich związanych z rozpoczęciem pracy formalności.

Teraz czeka Cię podróż z Lublina do Niemiec. Jedną z chętniej wybieranych form transportu jest podróż busem. O czym warto pamiętać i jak przygotować się do podróży ? Postaramy się w telegraficznym skrócie przedstawić najważniejsze punkty, o których trzeba pamiętać.

Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub paszporcie. Dowód osobisty wystarczy do swobodnego podróżowania w obrębie strefy Schengen jeśli jesteś obywatelem jednego z państw Unii Europejskiej. W innych wypadkach musisz posiadać paszport. Posiadanie ze sobą jednego ze wspomnianych dokumentów jest niezbędne w podróży z Polski do Niemiec. Wprawdzie przejścia graniczne znane sprzed lat przestały funkcjonować, jednak Busy do Niemiec z Lublina są wyrywkowo kontrolowane na granicy polsko-niemieckiej.

Weź ze sobą wodę, niezbędne leki i prowiant. Podróż z Lublina do Niemiec trwa kilkanaście godzin. Ważne byś nie zapomniał o lekach jeśli przyjmujesz jakieś na stałe, wodzie oraz kanapkach lub ulubionych przekąskach. Podczas kursu zaplanowaliśmy przynajmniej jeden postój na ciepły posiłek, jednak warto mieć przy sobie wcześniej przygotowane, wspomniane rzeczy.

W cenie biletu możesz zabrać ze sobą dwie duże torby podróżne oraz bagaż podręczny. Jeśli masz więcej bagażu lub przesyłkę o nietypowych rozmiarach poinformuj nas o tym podczas składania rezerwacji. Pamiętaj o naładowaniu telefonu. Ważne byś miał stały kontakt ze światem 🙂

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przewozu na trasie Lublin – Niemcy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez nasze media społecznościowe.