Busy do Niemiec - Tomaszów Mazowiecki

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie osób i paczek z Polski do Niemiec. Jednym z miast, w którym dostępne są nasze usługi jest Tomaszów Mazowiecki i właśnie z tego miasta w każdy wtorek i piątek kierujemy nasze busy do Niemiec. 

Realizujemy połączenia z Tomaszowa Mazowieckiego ale także z innych miast województwa łódzkiego. Skupmy się jednak na Tomaszowie. W godzinach około południowych jesteśmy na miejscu i zabieramy klientów spod drzwi ich mieszkań lub domów by za kilkanaście godzin po miło spędzonej podróży mogli spokojnie odpocząć w miejscu, do którego chcieli dotrzeć. 

Obsługujemy środkowe i częściowo północne Niemcy. Orientacyjny zasięg można zobaczyć na mapce znajdującej się na dole strony.

W każdą środę i sobotę odbywają się przewozy z Niemiec do Tomaszowa Mazowieckiego. Zasady realizacji przewozu są bardzo podobne do przypadku wyjazdów za granicę. Każdy nasz klient po zarezerwowaniu miejsca w busie odbierany jest z adresu zamieszkania i dowożony pod wskazany adres w Tomaszowie Mazowieckim. 

Zarezerwuj busa do Niemiec

Przewozy z adresu pod adres

W Tomaszowie Mazowieckim jesteśmy mniej więcej w południe. Jednak nie tylko z tej miejscowości kursują nasze busy. Organizujemy przewozy również z okolicznych miast, miasteczek i wsi. Jeśli szukasz przewozu z Rawy Mazowieckiej, Białej Rawskiej, Koluszek lub miejscowości w tych okolicach nasza oferta jest również dla Ciebie.

Zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznej, mailowej i za pomocą formularza kontaktowego.