Busy do Holandii - woj. mazowieckie

Czy wiecie, że województwo mazowieckie jest tylko odrobinę mniejsze od całego obszaru Holandii ? Różnica w powierzchni wynosi niecałe 6 tyś. km2 . Pod względem zaludnienia różnica między Niderlandami a woj. mazowieckim jest już całkiem spora. Ludność Holandii liczy nieco ponad 17 mln a województwo mazowieckie zamieszkuje odrobinę ponad 5,3 mln mieszkańców.

Rozpoczęliśmy od ciekawostki dotyczącej Holandii i województwa mazowieckiego a to dlatego, iż z obiema krainami połączona jest nasza oferta. Połączenie – te słowo pasuje tu idealnie ponieważ zajmujemy się przewozem osób i paczek busami do Holandii z woj. mazowieckiego właśnie. Wielu mieszkańców tego regionu położonego w centralnej Polsce wybiera podróż busami jako najlepszy dla nich środek transportu za granicę.

Do Holandii jeździmy nie tylko do pracy. Coraz częściej wybieramy się do Królestwa Niderlandów w celach turystycznych. 

Już w godzinach przedpołudniowych w każdy wtorek i piątek startujemy z Mazowsza. Około godziny 11 wyjeżdżamy z Warszawy. Nieco wcześniej jesteśmy w Siedlcach i Radomiu

Każdego pasażera odbieramy z adresu w województwie mazowieckim i dowozimy pod dowolny wskazany przez niego adres za granicą. Ograniczeń zasięgu naszych usług jeśli chodzi o kraj wiatraków i tulipanów nie ma. Po prostu kursujemy do każdej miejscowości w Holandii. 

 

Sprawdź również naszą ofertę na busy z Holandii do Polski – mazowieckie

Zarezerwuj busa do Holandii:

Miasta woj. mazowieckiego leżące na trasach Jogibus

Wymieniona powyżej lista stanowi tylko część miast leżących w województwie mazowieckim i będących na trasie busów do Holandii. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy Twoja miejscowość znajduje się w zasięgu naszych usług zadzwoń do nas lub napisz.