Busy do Holandii - woj. lubelskie

Holandia to popularny kierunek migracji zarobkowej Polaków, również tych mieszkających w województwie lubelskim. 

Do Holandii jeździmy jednak nie tylko do pracy ale również w celach turystycznych. Środki transportu z Polski do Holandii są różne. Od samolotu poprzez własne auto po busy. Te ostatnie rozwiązanie wybiera wielu z Was. 

My jako firma przewozowa wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom proponując ekspresowe przewozy busami do Holandii z województwa lubelskiego.

Jeździmy po całej Holandii od największych miast jak Amsterdam, Haga, Utrech i Eindhoven przez mniejsze miasta i wioski.

Lubelszczyzna jest pierwszym regionem na trasie naszych przewozów. Kursujemy zarówno z dużych miast jak Lublin, Chełm czy Biała Podlaska jak i mniejszych miast powiatowych, miejscowości gminnych i wsi. 

Za granicę wyjeżdżamy w każdy wtorek i piątek. W każdą środę i sobotę odbywają się kursy powrotne do Polski. 

Jeśli szukasz przewoźnika na trasie Polska – Holandia, który bezpiecznie przewiezie Cię z adresu pod adres to ta oferta jest dla Ciebie. Zapoznaj się ze szczegółami przewozów przygotowanych dla poszczególnych miast i zarezerwuj busa już dziś !

Busy do Holandii
Busy z Holandii do Polski
  • wtorki
  • piątki
  • środy
  • soboty
Możliwość indywidualnego terminu wyjazdu dla grup (min. 6 osób)

Sprawdź również naszą ofertę na busy z Holandii do Polski – lubelskie

Zarezerwuj busa do Holandii:

Miasta woj. lubelskiego leżące na trasach Jogibus

Wymieniona powyżej lista stanowi tylko część miast leżących w województwie lubelskim i będących na trasie naszych busów. Docieramy  do nawet najmniejszych miejscowości. Jeśli nie jesteś pewien czy Twoja miejscowość jest w zasięgu naszych usług po prostu do nas zadzwoń lub napisz.

mapa busów Polska - Holandia