Busy do Holandii lubelskie

Holandia to popularny kierunek migracji zarobkowej Polaków, również tych mieszkających w województwie lubelskim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkim tym, którzy wyjeżdżają do pracy za zachód Europy, oferujemy busy do Holandii z woj. lubelskiego
Do Holandii jeździmy jednak nie tylko do pracy, ale również w celach turystycznych. Środki transportu z Polski do Holandii są różne. Od samolotu poprzez własne auto po busy. Te ostatnie rozwiązanie wybiera wielu z Was.

Jeździmy po całej Holandii od największych miast jak Amsterdam, Haga, Utrecht i Eindhoven przez mniejsze miasta i wioski.

Lubelszczyzna jest pierwszym regionem na trasie naszych przewozów. Kursujemy zarówno z dużych miast jak LublinChełm czy Biała Podlaska, jak i mniejszych miast powiatowych, miejscowości gminnych i wsi.

Za granicę wyjeżdżamy w każdy wtorek i piątek. W każdą środę i sobotę odbywają się kursy powrotne do Polski. 

Jeśli szukasz przewoźnika na trasie Polska – Holandia, który bezpiecznie przewiezie Cię z adresu pod adres, to ta oferta jest dla Ciebie. Zapoznaj się ze szczegółami przewozów przygotowanych dla poszczególnych miast i zarezerwuj busa już dziś !

Busy do Holandii
Busy z Holandii do Polski
  • wtorki
  • piątki
  • środy
  • soboty
Możliwość indywidualnego terminu wyjazdu dla grup (min. 6 osób)

Sprawdź również naszą ofertę na busy z Holandii do Polski – lubelskie

Zarezerwuj busa do Holandii:

Miasta woj. lubelskiego leżące na trasach Jogibus

Wymieniona powyżej lista stanowi tylko część miast leżących w województwie lubelskim i będących na trasie naszych busów. Docieramy  do nawet najmniejszych miejscowości. Jeśli nie jesteś pewien czy Twoja miejscowość leży w zasięgu naszych usług, po prostu do nas zadzwoń lub napisz.

mapa busów Polska - Holandia