Busy do Niemiec - woj. łódzkie

Łódzkie jest jednym z trzech województw, z których kursują nasze busy do Niemiec. W każdy wtorek i piątek zabieramy pasażerów z woj. łódzkiego i bezpiecznie dowozimy do określonego przez nich adresu w Niemczech.   

Jeśli Twoja miejscowość leży w woj. łódzkim i szukasz pewnego przewoźnika, który dowiezie Cię bezpiecznie i szybko a do tego w komfortowych warunkach do naszych zachodnich sąsiadów to oferta Jogibus jest właśnie dla Ciebie.

Jeździmy do Berlina, Bremy, Duisburga, Kolonii, Bonn, Hanoweru, Magdeburga i wielu innych mniejszych i większych miast, miasteczek i wsi w Niemczech. 

Zapoznaj się z ofertą przewozów przygotowaną dla poszczególnych miast województwa łódzkiego i zarezerwuj busa już dziś.

Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznej lub za pomocą formularza kontaktowego. Możliwa jest również rezerwacja za pomocą naszego profilu na facebook’u.

Przewozy do Niemiec
Przewozy z Niemiec do Polski
  • wtorki
  • piątki
  • środy
  • soboty
Możliwość indywidualnego terminu wyjazdu dla grup (min. 6 osób)

 Sprawdź również naszą ofertę na busy z Niemiec do Polski – łódzkie

Zarezerwuj busa do Niemiec:

Miasta woj. łódzkiego leżące na trasach Jogibus

Wymieniona powyżej lista stanowi tylko część miast leżących w województwie łódzkim i będących na trasie przewozów. Jeśli jednak mieszkasz w promieniu 20 km, od któregokolwiek wspomnianego miasta możesz być pewny, że Twoja rezerwacja zostanie przyjęta. 

mapa busów z Polski do Niemiec