Busy do Belgii - Pruszków

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się przewozami międzynarodowymi na trasie Polska – Belgia – Polska. Ważnym punktem na trasie naszych przewozów jest Pruszków.

To właśnie z Pruszkowa do Belgii przewozimy w każdy wtorek i piątek pasażerów, którzy wybrali podróż busem jako jedną z najbardziej komfortowych opcji wyjazdu za granice. 

Do obszaru pierwszego z krajów Beneluxu leżącego w zasięgu przewozów międzynarodowych Jogibus należą trzy belgijskie prowincje. Są to kolejno Antwerpia, Limburgia i Liège. Docieramy między innymi do Hasselt, Malmedy, Spa, Verviers, Liège, Sint-Truiden, Herentals, Antwerp i Turnhout. 

Oferujemy przewozy z adresu pod adres. Bezpiecznie, ekspresowo i komfortowo.

Busy Belgia - Pruszków

Przewozy z Belgii do Pruszkowa odbywają się w soboty i środy. Podobnie jak w przypadku wyjazdu z Polski każdy z naszych klientów jest odbierany spod drzwi belgijskiego adresu zamieszkania i dowożony bezpiecznie pod wskazany adres w Polsce

Zarezerwuj miejsce

Przewozy z adresu pod adres

Organizujemy przewozy z Pruszkowa ale także z innych miejscowości powiatu pruszkowskiego dlatego jeśli mieszkasz na obszarze wspominanego powiatu i szukasz dobrego przewoźnika to nasza oferta przewozów busami do Belgii jest skierowana również do Ciebie.

Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznej lub skorzystania z formularza rezerwacji.